WSZYSTKIE PODSUMOWANIA NA SKMBASKET
U16 / U17 / U18 rocznik 2003 Sezon 2018/2019 / 2019/2020 2020/2021
lp | Organizator | Turniej | Klasyfikacja | Fotka Mistrzów | Inform | Wyróżnienia |
01 | KRAKÓW
21.08-2.09.2018 IV Puchar
|
1 Wisła Kraków 2 Cracovia 1906 Kraków 3 Regis Wieliczka 4 Unia Tarnów 5 Korona Kraków |
INFO | MVP: Dawid Biegoń
5 ALL-STARS: |
||
02 | RAWICZ
7-9.09.2018
VII Memoriał |
1 Zastal Zielona Góra 2 ŁKS Łódź 3 PKK 99 Pabianice 4 RKKS Rawia Rawicz 5 Spójnia Stargard |
INFO | MVP: Maksym Wieczorek Strzelec: Jakub Więckowski 5 ALL-STARS: Maksymilian Gajek Dawid Janeda Dawid Wiktorski Przemysław Kociszewski Gabriel Łakomy |
||
03 | SZCZECIN
7-9.09.2018 Niebuszewo Cup |
1 Wilki Morskie Szcz. 2 Basket Gorzów Wlkp. 3 Prinemanie Grodno 4 Kotwica 50 Kołobrzeg 5 Żak Koszalin 6 City Basket Berlin |
INFO | MVP: Jakub Koralewski
5 ALL-STARS: |
||
04 | WARSZAWA
14-16.09.2018 Ursynów Cup |
1 BT Opalenica 2 MOSM Bytom 3 Gim 92 Ursynów 4 Basket Koszalin 5 MUKS Piaseczno 6 BC Junior Olszyn |
INFO | MVP : Mateusz Jakubiak BTO Strzelec: Piotr Łazarek 5 ALL STARS: Rutkowski Mikołaj Siewruk Antoni Krzych Igor Dziekański Aleksander Kołakowski Szymon |
||
05 | KRAKÓW
14-16.09.2018 V Puchar Rektora Obecność SKM |
1 BC Previdza 2 Kaspro Ostrów Wlkp. 3 Skopie (Macedonia) 4 WKK Wrocław 04 5 Wisła Kraków 6 Cracovia Kraków 7 PKK Pabianice 04 8 Probasket Kutno |
INFO | MVP: Matus Hronsky
5 ALL-STARS |
||
06 | KRAKÓW
14-16.09.2018 XX Memoriał |
1 Start Lublin 2 MUKS 1811 Tarnów 3 Abovia 96 Koszyce 4 KS Korona Kraków 5 DW Koszyce 6 KS Korona II Kraków |
INFO | 6 ALL-STARS Tymoteusz Pszczoła Adam Koros Adrian Boduch Jakub Zydroń Martin Sedivy Maksymilian Wiech |
||
07 | RADOM
14-16.09.2018 III Rosa Cup |
1 Khizaki Kiev 2 BC Tartu Eviko 3 RGOUR Mińsk 4 MKS Dąbrowa Górnicza 5 KK Wilki Szczecin 6 Valmiera BSS 7 MKS Grójec 8-18 na stronie |
INFO | |||
08 | PRUSZKÓW
21-23.09.2018 XVI Memoriał |
1 MKS Grójec 2 Polonia Warszawa 3 La Basket Warszawa 4 UKS Gim92 Ursynów 5 MUKS Piaseczno 6 GKK Grodzisk Maz. 7 MKS Ząbki |
INFO | MVP: Oliwier Szczęsny
5 ALL-STARS: |
||
09 | ŁÓDŹ
21-23.09.2018 Łódeczka Cup |
1 Basket Junior Poznań 2 TKM Włocławek 3 Basket Team Opalenica 4 UKS Gim 92 Warszawa 5 MKKS Rybnik 6 ŁKS Szkoła Gortata |
INFO | MVP: Maćkowiak Iwo
5 ALL-STARS: |
||
10 | OLSZTYN
21-23.09.2018 Memoriał |
1 Trójeczka Olsztyn 2 Bryza Kolbudy 3 Kasprowicz Inowrocław 4 Basket Kwidzyn 5 Pyra Poznań 6 Jedynka Pelplin |
INFO | MVP: Patryk Grabowski 6 ALL-STARS Bartosz Soból Sebastian Wiśniewski Jan Kwieciński Adrian Latarski Mikołaj Chmielewski Mateusz Czechowski |
||
11 | SOPOT
21-23.09.2018 Puchar Bałtyku |
1 WKK Wrocław 2 MOSM Bytom 3 UKS 7 Trefl Sopot 4 Politechnika Gdańsk 5 GAK Gdynia 6 Hanza Gdańsk |
INFO | MVP: Jakub Wójcicki 5 ALL-STARS: Kuba Czworowski Oliwier Niedzielski Kacper Nowakowski Szymon Kilian Filip Wójcik |
||
12 | PELPLIN
28-30.09.2018 Puchar Burmistrza |
1 KS Jedynka Pelplin 2 MKS Novum Bydgoszcz 3 UKS Trójeczka Olsztyn 4 MTS Basket Kwidzyn 5 GKK Hanza Gdańsk |
INFO | MVP: Sebastian Kamiński Strzelec : Błażej Sulej 5 ALL-STARS: Nikodem Nalecziński Dawid Damski Kacper Majchrowicz Sebastian Grys Dominik Nabayago |
||
13 | TARNÓW
29-30.09.2018 Memoriał Smętka |
1 MUKS Unia Tarnów 2 AZS Skierniewice 2 Mickiewicz Katowice 3 Kadet Biała Podlaska |
INFO | Strzelec: Grzegorz Idziak
4 ALL-STARS |
||
14 | WROCŁAW
28-30.09.2018 Turniej Kadetów |
1. Biofarm BJ Poznań 2 WKK Wrocław 3. Kaspro Ostrów Wlkp. 4. UKS 7 Trefl Sopot 5. ŁKS Łódź |
INFO | MVP: Aleksander Wiśniewski Obrońca: Michał Przyludzki |
||
15 | RYBNIK
23-25.11.2018 Rybnik Cup Obecność SKM |
1 Ochota Warszawa 2 Wilki Morskie Szczecin 3 MKKS Rybnik 4 MOSM Bytom 5 ŁKS Łodź 6 WKK Wrocław |
INFO | MVP: Bartosz Sitek
Najlepszy Strzelec: |
||
16 | BYDGOSZCZ
30.11-2.12.2018 XXVII |
1 Kasprowicz Inowrocław 2 Twarde Pierniki Toruń 3 Novum Bydgoszcz 4 Spójnia Stargard 5 Basket 2010 Kruszwica |
INFO | MVP: Szymon Jaskółd
5 ALL-STARS: |
||
17 | PRZEMYŚL
6-9.12.2018 Puchar Orląt Obecność SKM |
1 Abovia 96 Koszyce 2 Niedźwiadki Hensfort 04 3 KK Stalowa Wola 4 UKS Regis Wieliczka 04 5 Kadet Biała Podlaska 6 Basket Dino Kocani |
INFO | MVP: Franciszek Vancio
Król Strzelców : Aleksander Busz 5 ALL-Stars: |
||
18 | OPALENICA
14-16.12.2018 VI Świąteczny Obecność SKM |
1 WKK Wrocław 2 Basket Team Opalenica 3 MOSM Bytom 4 Wilki Morskie Szczecin 5 Kaspro Ostrów WLKP. 6 Obra Kościan 04 7 ŁKS Łódź 8 MKK Gniezno |
INFO | MVP: Szymon Paluch
5 ALL-STAR |
||
19 | WROCŁAW
4-6.01.2019 Krasnal Cup |
1 WKK Wrocław 2 Ratiopharm Ulm. 3 Biofarm BJ Poznań 4 TKM Włocławek. 5 Basket Team Opalenica 6 WKK U18 Wrocław (PK) |
INFO | MVP: Nowak Michał
5 ALL-STARS |
||
20 | RAWICZ
10-12.05.2019 VIII Im. Konata |
1 Turów Zgorzelec 2 Trójeczka Olsztyn 3 Rawia Rawicz 4 AK Poznań |
INFO | MVP: Ewin Krzemiński Strzelec: Maciej Demut ALL-STARS Patryk Sulewski Patryk Grabowski Jędrzej Konatkowski Hubert Mikołajczyk |
||
21 | OSTRÓW WLK
11-12.05.2019 Kaspro Cup |
1. BTOpalenica 5 2. MKS Dąbrowa Górnicza 3. Kaspro Ostrów Wlkp. 4. Zastal Zielona Góra |
INFO | MVP: Jędrzej Błaszak Strzelec: Jakub Szarzycki ALL-STARS: Ilian Węgrowski Mikołaj Zaremba Jan Matuszczyk Kacper Kozal |
||
22 | KRAKÓW
13-15.09.2019 Memorial |
1 Startu Lublin 2 KS Korony Kraków 3 BK Snakes Ostrava 4 Cracovia 1906, 5 CMS KK Stalowa Wola 6 MKS Dąbrowa Górnicza |
INFO | MVP: Tymoteusz Pszczoła
5 ALL-STARS: |
||
23 | OLSZTYN
21-22.09.2019 Memoriał |
1. UKS 9 Łomża 2 Trójeczka Olsztyn 3 Batory Bialystok 4 AK Komorów 05 5.Swietlogórsk (Rosja) |
INFO | MVP: Anisiewicz Adam
PIĄTKA ALL-STARS: |
||
24 | RAWICZ
27-29.09.2019 Memoriał |
1 Trójeczka Olsztyn 2 RKKS Rawia Rawicz 3 RKKS Rawia Rawicz II 4 Sudety Jelenia Góra |
INFO | MVP: Maciej Wirchanowicz
STRZELEC: Filip Sroka WYRÓŻNIENI |
||
25 | INOWROCŁAW
19-20.09.2020 XXXVI Memoriał |
1 Wilki Morskich Szcz. 2 Twarde Pierniki Toruń 3 Trójeczkę Olsztyn 4 Kasprowicz Inowrocław |
INFO | ALL-STARS: Szymon Jaskółd Jan Kwieciński Michał Chmurzewski |
||
26 | OLSZTYN
2-4.10.2020 XX Agapit Cup |
1.TROJECZKA OLSZTYN 2 PKK 99 PABIANICE 3.ZGB PŁOCK 4.BATORY BIAŁYSTOK |
INFO | MVP: KOBIAŁKA MACIEJ 5 ALL-STARS: DĄBROWA MACIEJ BIELSKI OLIWIER BUDYS RAFAŁ WIRCHANOWICZ JONASZ DOŁĘGA DYLANA |