Turnieje rocznik 2009 Kategoria U11 i U12 Klasa 4 i 5 (Mini koszykówka) SP sezon 2019/2020 i 2020/2021
LP | ORGANIZATOR | KLASYFIKACJA | MISTRZ |
INFO | WYRÓŻNIENIA |
09 |
Wrocław |
1. WKK I Wrocław 2. MKS Piotrówka Radom 3. PGE Spójnia Stargard 4. Enea Astoria Bydgoszcz 5. Exact Systems Śląsk Wrocław 6. WKK II Wrocław |
INFO | MVP: Szymon Łata5 ALL-STARS: Franciszek Brumirski Nataniel Krajewski Filip Łasiński Oskar Turkiewicz Mikołaj Surowiec |
|
08 |
Warszawa |
1 AK Młodych Dzików Warszawa 2 Akademia Koszykówki Komorów 3 Hutnik Warszawa 4 Zastal Zielona Góra 5 Pogoń Basket Szczecin 6 Warsaw Basketball 7 MUKS Piaseczno 8 Brwinowska AK |
INFO | ||
07 |
Inowrocław |
1 AK Młodych Dzików Warszawa 2. Twarde Pierniki Toruń 3. PGE Spójnia Stargard 4. Enea Astoria Bydgoszcz 5. KSK Noteć Inowrocław 6. Green Bryza Pruszcz Gdański 7. MKK Basket Koszalin 8.Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne |
INFO | MVP: Obem Benjamin5 ALL-STARS: Jankowski Wiktor Westfal Wiktor Niewęgłowski Mateusz Szczodroński Bruno Porzuczek Alex |
|
06 |
Wieliczka Obecność SKM |
1 AK Młodych Dzików Warszawa 2 Piotrówka Radom 3 UKS 27 Katowice 4 Hutnik Warszawa 5 Regis Wieliczka 6 Radwan Sport Kraków |
INFO | MVP: Mateusz Niewęgłowski5 ALL-STARS: Michał Faliński Krzysztof Sadek Maciej Ćwienk Filip Łasiński Aleksander Nowak |
|
05 |
Radom |
1 AK Młodych Dzików Warszawa 2 MKS Piotrówka Radom 3 AK Młode Żubry Białystok 4 ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 Warsaw Basketball |
INFO | MVP: Benjamin Obem5 ALL-STARS Niewęgłowski Mateusz Szczodroński Bruna Pisarczyk Jakub Jakubowski Aleksander Moraczewski Rafał |
|
04 |
Pruszków |
1. Akademia Młodych Dzików 2. MKS Pruszków 3. UKS AK Komorów 4. AK Legia Warszawa 5. MKS Piotrówka Radom 6. MUKS Pivot Piastów 7. MUKS Piaseczno 8. Brwinowska Akademia Koszykówki |
INFO | MVP: Benjamin OBEM
5 ALL-STARS: |
|
03 |
Katowice |
1. UKS AK Komorów 2. MKS Pruszków 3. ŻAK Żory 4. UKS Regis Wieliczka 5. UKS SP 27 Katowice I 6. KS Basket Fabryka Sp.z o.o. Łódź 7. UKS SP 27 Katowice II 8. Warsaw Basketball |
INFO | MVP: Wojciech Borek
5 ALL-STARS: |
|
02 |
Radom |
1 V.Knasiaus Litwa 2 NKA Alytus Scandun Litwa 3 Visaginas Litwa 4 BC Tsmoki Siguldas 5 Sporta Skola Łotwa 6 MKS Piotrówka Radom 7 MKS Dąbrowa Górnicza 8 BK Snakes Ostrava Czechy |
INFO | ||
01 |
Żory |
1 Żorska Akademia Koszykówki 2 WKK Wrocław 3 BK Snakes Ostrava 4 BK Opava 5 WKS Śląsk Wrocław 6 Radwan Kraków |
INFO |
Przygotował Zibi